HATO, s.r.o.

Firma HATO spol. s r.o. byla založena ke konci roku 1994 jako obchodně – výrobní firma. Vzhledem k rozšiřující se nabídce poskytovaných služeb se postupně od roku 1995 začal zvyšovat obrat firmy. V počátcích v malém objemu zajišťovala opravy palet pro výrobní závody, ale postupně se specializovala na obchod s hutním materiálem, zejména s plechem válcovaným za studena i za tepla a to jak ve svitcích, tak i v tabulích. Později rozšířila svůj sortiment o trubky, tyčovinu a jakl.

Logistických služeb firmy počaly využívat nejen malé podniky, ale i podniky větších rozměrů. Na základě předložených požadavků dodává firma HATO spol. s r.o., potřebný materiál v množství, sortimentu, jakosti a čase svým odběratelům tak, aby nebyla ohrožena plynulost jejich výroby. Těchto dodávek „Just in time“ využívá převážná část klientů naší firmy.

Firma HATO spol. s r.o. v současné době dokončuje rekonstrukci stávajících skladovacích prostor ve městě Dobrovice. Další sklady hlavně pro svitky jsou v Kolíně, Benátkách nad Jizerou a Hradci Králové. Dále s rostoucími nároky zejména na kvalitu dodávek firma nakupuje zboží nejen od tuzemských výrobců, ale i od renomovaných zahraničních firem jako je THYSEN STAHL – SRN, ARCELOR-MITTAL, U.S. STEEL Košice – Slovensko, METAB – Maďarsko, DWA THYSSEN – Maďarsko a další.

Pro lepší kontakt se zákazníky a plnění jejich potřeb, přesunula firma HATO spol. s r.o. v roce 2011 sídlo a vedení společnosti do nových prostor do Prahy. Tím se podařilo definitivně restrukturalizovat firmu a nabídnout zákazníkům 100% servis.

Kontakty

Radek Beneš
Ředitel závodu, vedoucí trati
Tel.: 603 819 328
Email: beny.x@seznam.cz

Jaroslav Malý
Sekretář závodu
Tel.777 323 059
Email: Jmaly@lawi.cz

Michal Malík
Web, obsah
Tel.: 724755547
Email: mmalik@lawi.cz

Další závody